Wednesday, 3 March , 2021
امروز : چهارشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ - 20 رجب 1442
  پرینت تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱ |
فرماندار شهرستان در نشست خبری با اهالی رسانه:

در میدان فرزانگان خطری وجود ندارد/ امدادگرفتن سریع از جمله مزایای قطار سریع السیر برای برخوار است

فرماندار شهرستان برخوار گفت: در میدان فرزانگان دولت آباد اکنون خطری وجود ندارد، فقط ترافیک وجود دارد و من در جلسات مطرح کرده ام که گشت پلیس راهور در این میدان تا زمان رفع مشکل به صورت ویژه حضور داشته باشند.
در میدان فرزانگان خطری وجود ندارد/ امدادگرفتن سریع از جمله مزایای قطار سریع السیر برای برخوار است

به گزارش ندای برخوار؛ عبدالله بنهری در نشست خبری ماهانه خود با اهالی رسانه شهرستان که عصر روز گذشته (دوشنبه ۲۲ دی) برگزار شد، به سوال خبرنگار ما مبنی بر مشکلات و ترافیک میدان فرزانگان دولت آباد و پل غیر همسطحی که قرار شد از یک سال پیش در آنجا اجرا شود و انجام نشده اینگونه پاسخ داد:

بعضی از چیزها است که سریع و فلفور انجام نمی شود؛ اجرای زیر گذر میدان فرزانگان مورد توافق تمام دستگاه های ذیربط یعنی شهرداری اصفهان و دولت آباد، استانداری، نماینده شهرستان در مجلس و فرمانداری شده است.

فرماندار شهرستان در ادامه با اشاره به بودجه بندی شهرداری ها عنوان کرد: قبلا اعتبار مورد نیاز اجرای این زیر گذر را ۳۰ میلیارد تومان عنوان کردند. شهرداری اصفهان به عنوان متولی اجرای این پروژه این بودجه را بررسی کرد و در بودجه سال ۱۴۰۰ خود آورده است و شهرداری دولت آباد هم مقداری از این اعتبار را پرداخت خواهد کرد و اینکه تا کنون انجام نشده مبنی بر این نیست که انجام نشود، کمی زمان بر است و ظاهران این پروژه در اولویت شهرداری اصفهان نیست.

بنهری تصریح کرد: در میدان فرزانگان اکنون خطری وجود ندارد و فقط ترافیک وجود دارد. من در جلسات استانی که در این خصوص برگزار شده مطرح کرده ام که گشت پلیس راهور در این میدان برای رسیدگی به تخلفات و تصادفات تا زمان رفع مشکل این میدان به صورت ویژه حضور داشته باشند.

فرماندار شهرستان در خصوص قطار سریع السیر – که قرار است از شهرستان برخوار عبور کند – گفت: طبق آخرین کروکی که من مشاهده کردم قرار است ایستگاه آخر این قطار و دپوی آن در انتهای محدوده شهرستان برخوار یعنی تا ورزشگاه نقش جهان باشد.

وی افزود: برای عبور از زمین های کشاورزی تمام هزینه خرید زمین ها توسط دولت پرداخت می شود و اگر کسی اقدام به واگذاری آن به دولت نکرد، دولت تملک آن را برعهده خواهد گرفت و حق کشاورز را پرداخت می کند.

فرماندار شهرستان در خصوص زیر زمینی رفتن این قطار اظهار کرد: برای قطار سریع السیر همان طور که از اسمش مشخص است، زمان خیلی مهم است و به همین دلیل ۵۰۰ متری که گفتنه می شود از زیر زمین – مانند مترو – عبور کند ممکن نیست.

بنهری از جمله منافع این قطار برای شهرستان را امداد رسانی و خدمات رسانی سریع به استان های همجوار و امداد گرفتن و خدمات گرفتن سریع از استان های همجوار عنوان کرد.

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

11 − ده =

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.